kozyketkensosh1

Барлық күндері106931

Қауырт желісі

100 logo kz

Қазақ тілін оқуға арналған порталдар

62a8083519e20«Аbai.institute» - 2020 жылғы 18 қарашада Нұр-Сұлтан қаласында қазақ тілін Қазақстанда және шетелде оқыту және ілгерілету бағдарламасы шеңберінде әзірленген «Аbai.institute» веб-порталы таныстырылды. Бұл-еліміздің азаматтарына, шетелдегі қазақ диаспорасына және шетел азаматтарына қазақ тілін, әдебиеті мен мәдениетін насихаттауға мүмкіндік беретін бірегей жоба. Сондай-ақ, «Аbai.institute» Android және iOS қолдайтын мобильді қосымшада қолжетімді. Жоба Гете институты немесе Пушкин институты негізінде жасалған.

Толығырақ...

АНОНС!

ANONS1

Құрметті қызмет алушылар, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі 2021 жылы мемлекеттік қызметтерді көрсету сапасымен қанағаттану деңгейін анықтау мақсатында «Ашық диалог» алаңында онлайн нысанда сауалнама жүргізіп жатыр.

Сауалнамаға http://m.egov.kz/survey сілтемесінде белсенді түрде қатысуларыңызды сұраймыз.

Назар аударыңыз!

Screenshot 20210309 163234

1-сыныпқа құжаттарды қабылдау 1 сәуірден басталып  1 тамызға дейін жалғасады. Бұл оқу процесінің барлық қатысушыларына ыңғайлы болу үшін жасалды.

Ата-аналар мектепті таңдап, алдын-ала шешім қабылдай алады, қажетті құжаттарды уақытында тапсырып, оқу құралдарын жинай алады

Мектеп басшылығы сыныптарды алдын-ала жинақтап, қажетті оқулықтарды сатып алып, мұғалімдер құрамын анықтай алады

Сіз өтінішті egov.kz сайты арқылы жібере аласыз