Сайт бойынша іздеу

Қауырт желісі

100 logo kz

Материалдар

Успен ауданында онлайн форматта «Менің таңдауым – менің болашағым!» проектісі мектеп бітіруші түлектер үшін кәсіптік бағдарлау жұмысын жалғастыруда

Ағымдағы жылдың 9 сәуір күні білім бөлімінің ұйымдастырумен Павлодар мемлекеттік педагогикалық университетінің қабылдау комиссиясының жауапты хатшысы Гульнар Манатовна Мусановамен мектеп бітіруші түлектер үшін онлайн конференция өтті. Гульнар Манаповна ПМПУ облысымыздың тарихы тереңде жатқан сұранысқа ие жоғары оқу орындарының бірі екенін атап өтті. Студенттерге барлық жағынан жағдай жасалған, оның ішінде заманауи жабдықталған оқу кабинеттері, кітапхана, спорттық кешен, қолжетімді интернет желісі, жатақхана бар.

Өз сөзінде оқуға түсу үшін қажетті құжаттармен оларды тапсыру мерзімімен таныстырды, оқушыларға мамандықты дұрыс таңдауға, білім гранттарының мамандықтарға бөліну ерекшеліктерін түсіндірді. Оқушылармен өзара пікір алмасты. Университет туралы толық мәлімет алғыңыз келсе WWW.PSPU.KZ сайттынан қараңыз немесе мамандықтар бойынша қосымша кеңестер қажет болған жағдайда 87018768535 номеріне хабарласуға болады.