«Шуақты көктем»
2018 жылдың 15 наурыз күні БЭО «Балдырған» базасында «Шуақты көктем» атты аудандық, музыкалық, шығармашылық конкурс өтті. Конкурста аудан мектептерінен 100 оқушы қатысты. Конкурс үш жас ерекшелік бойынша: кіші топ – 7-10 жас, ортаңғы топ – 11-13 жас, ересектер тобы – 14-17 жас аралығында және «Вокал», «Аспаптық музыка», «Хореография» үш номинациясы бойынша өткізілді.
Кіші топта «Вокал» номинациясында соло бойынша жүлдегерлер болып келесі оқушылар атанды:
Тембаева Анель Тимирязев ЖОББМ – І орын
Магзумова Ясмин №3 Успен ЖОББМ – ІІ орын
Омарова Данель №2 Успен ЖОББМ – ІІІ орын
«Вокал» номинациясы бойынша вокалды топтардан жүлдегерлер:
БЭО «Балдырған» «Бусинки» - ІІ место
Константинов ЖОББМ «Қыздар-ай» - ІІІ орын
Ортаңғы топта «Вокал» номинациясында соло бойынша жүлдегерлер болып келесі оқушылар атанды:
Жакупова Азалия Козыкеткен ЖОББМ – І орын
Скакова Айжан №3 Успен ЖОББМ – ІІ орын
Достова Сабрина Таволжан ЖОББМ – ІІІ орын
«Вокал» номинациясы бойынша вокалды топтардан жүлдегерлер:
Галицк ауылының Мәдениет үйі «Моншақтар» - І орын
№2 Успен ЖОББМ-ң вокалдық тобы – ІІІ орын
Ересектер тобындағы «Вокал» номинациясында соло бойынша жүлдегерлер болып келесі оқушылар атанды:
Лисицина Елена №2 Успен ЖОББМ – І орын
Устименко Анна №1 Успен ЖОББМ – ІІ орын
Ортаңғы топта «Аспаптық музыка» номинациясында соло бойынша жүлдегерлер:
Жұмадір Әмина БЭО «Балдырған» - І орын
Ораз Гүлдана Қаратай ЖОББМ – І орын
Павленко Евгений Белоусов ЖОББМ – ІІІ орын
«Аспаптық музыка» номинациясында ансамбльдер арасында жүлдегерлер:
Қаратай ЖОББМ «Домбырашылар ансамблі» - ІІ орын
БЭО «Балдырған» «Il ritmo» - ІІ орын
Ересектер тобындағы «Хореография» номинациясында соло бойынша жүлдегерлер:
Қаратай ЖОББМ Ильяшева Аида – І орын
Кіші топтардағы «Хореография» номинациясында бишілер топтары арасында жүлдегерлер:
Константинов ЖОББМ «Айгөлек» - ІІ место
БЭО «Балдырған» «Грация» - ІІІ орын
Ортаңғы топтардағы «Хореография» номинациясында бишілер топтары арасында жүлдегерлер:
Қаратай ЖОББМ «Әдемі-ай» - ІІ место
БЭО «Балдырған» «Көктем» - ІІ орын
Ересектер топтарындағы «Хореография» номинациясында бишілер топтары арасында жүлдегерлер:
Таволжан ЖОББМ «Гүлдер» дуэті – ІІІ орын
19 наурыз күні аудандық Мәдениет үйінде өткізілетін мерекелік концертке келесі қатысушылар шақырылады: Магзумова Ясмин - №3 Успен ЖОББМ, Омарова Данеля - №2 Успен ЖОББМ, БЭО «Балдырған» «Нотные бусинки» вокалдық тобы , Жакупова Азалия – Қозыкеткен ЖОББМ, №3 Успен ЖОББМ «Лаула» дуэті Скакова Айжан және Жұмадір Әмина, Ильяшева Аида – Қаратай ЖОББМ Домбырашылар ансамблі – Қаратай ЖОББМ, БЭО «Балдырған» «Il ritmo» ансамблі