2
3
4
5

Сайт бойынша іздеу


Сайт статистикасы

Бүгін5
Кеше8
Апта32
Ай184
Барлық күндері65262

Қауырт желісі

liniya

 

 

 

Областной кризисный центр РК
г. Павлодар, ул. Ломова, д. 47/1
Тел.: 34-13-13
Телефон доверия: 88000803434
pvl.help-center@yandex.kz

 

100 logo kz

 

114

Жаңалықтар

9-11 сынып оқушылары арасында республикалық пәндік олимпиаданың аудандық кезеңі

 

    2021 жылдың 8-12 ақпан аралығында 9-11 сыныптар арасында республикалық пәндік олимпиаданың аудандық кезеңі онлайн форматында өткізілді. Олимпиада 1 турда өтті. 2020-2021 оқу жылында ауданның 14 мектебіненмектеп кезеңінің пәндік олимпиадасының жеңімпаздары 63 оқушы қатысты (№1,2,3 УспенЖОББМ, Қозыкеткен, Белоусов, Константинов, Ольгин, Лозов, Павлов, Қаратай, Ковалев, Тимирязев, Вознесен, НовопокровНОББМ).

   Олимпиадаға қатысушылардың саны келесі пәндер бойынша: қазақ тілі мен әдебиеті - 4, қазақ тілі - 5 (орыс тілінде оқытатын мектептерде), орыс тілі (қазақ тілінде оқытумен) - 2, орыс тілі ( Оқу орыс тілі) - 3, ағылшын тілі - 3, Қазақстан тарихы - 8, заң пәндері - 1, физика - 2, математика - 10, биология - 8, химия - 3, география - 6, өзін-өзі тану - 8.

   Олимпиаданың қорытындысы бойынша жеңімпаздар мен жүлдегерлер саны қатысушылардың жалпы санынан 27 (43%) құрады. Қазақ тілі мен әдебиеті - 1 Ораз Гүлдана (Қаратай ЖОББМ); қазақ тілінде - 3, Афанасьева Карина, (Новопокров НОББМ), Кузьменко Александра (Павлов ЖОББМ), Габдуллова Анара (Қозыкеткен ЖОББМ); орыс тілі мен әдебиеті бойынша - 1, Кирьченко Владислав) №1 Успен ЖОББМ); орыс тілінде - 2, Скакова Айжан (№3 Успен ЖОББМ), Сапар Темірлан (Қаратай ЖОББМ); ағылшын тілі - 2, Зинель-Габилен Дильназ (№1 Успен ЖОББМ), Ивахно Полина (Ковалев ЖОББМ); биологиядан - 3, Вячеслав Ивакин (Козыкеткен ЖОББМ), Данил Гвозд (Козыкеткен ЖОББМ), Сулеева Дана (Ольгин ЖОББМ); география бойынша - 3, Шаяхмет Алихан (Павлов ЖОББМ), Жангазинова Камила (№3 Успен ЖОББМ), Радмила Бондаренко (№2 Успен ЖОББМ); Қазақстан тарихы бойынша - 5, Қуандық Мұқамет (Белоусов ЖОББМ), Сластен Полина (№1 Успен ЖОББМ), Смаилова Әлима (Қаратай ЖОББМ), Алексей Пудич (№2 Успен ЖОББМ), Денис Генрихс(№2 Успен ЖОББМ), құқық негіздері - 1, Жұмадір Әмина (№3 Успен ЖОББМ), өзін-өзі тану пәні бойынша Могильная Юлия, Дюсекеева Арина, Шикло Альбина (№1 Успен ЖОББМ), Калмыкова Зоя ( Константинов ЖОББМ), Адилова Гүлдана (№ 2 Успен ЖОББМ), Касенова Аяулым (№3 Успен ЖОББМ). Пәндік олимпиаданың облыстық кезеңіне қатысуға 9 оқушы өтті.