2
3
4
5

Сайт бойынша іздеу


Сайт статистикасы

Бүгін5
Кеше25
Апта5
Ай367
Барлық күндері64710

Қауырт желісі

liniya

 

 

 

Областной кризисный центр РК
г. Павлодар, ул. Ломова, д. 47/1
Тел.: 34-13-13
Телефон доверия: 88000803434
pvl.help-center@yandex.kz

 

100 logo kz

 

114

Жаңалықтар

Мектепке дейінгі балалар шығармашылығының ХXІ облыстық «Бүлдіршін» фестивалінің аудандық кезеңі.

Мектепке дейінгі балалар шығармашылығының ХXІ облыстық «Бүлдіршін» фестивалінің аудандық кезеңі 4 жанр бойынша өтті.

   1. Вокалдық жанрда төмендегідей нәтижелер:

ІІІ орын – Балапан сәбилер бақшасының тәрбиеленушісі Семенченко Иван; Қаратай орта мектебі жанындағы «Құлыншақ» шағын орталығының тәрбиеленушісі Нұрбақыт Айзере; Лозов орта мектебінің тәрбиеленушісі Исен Келден; Ольгин орта мектебінің тәрбиеленушісі Абраева Жансая.

ІІ орын - №1 Успен орта мектебінің тәрбиеленушілері Джахангирқызы Диана мен Зудилова Светлана.

І орын - № 2 Успен орта мектебінің тәрбиеленушісі Уралтаева Дана.

   Вознесен негізгі мектебі жанындағы «Айгөлек» шағын орталығының тәрбиеленушісі Кашкаха Ева; № 2 Успен орта мектебінің тәрбиеленушілері Боброва Кира, Кулик Анна, Миллер Елизавета, Муминов Максим, Ечкало Кристина, Уралтаева Дана, Фисенко Нелли, Бараисов Темирлан; Балапан сәбилер бақшасының тәрбиеленушілері Бекмұрат Аиша, Қабул Ерсұлтан, Сашнева Александра; Қаратай орта мектебінің тәрбиеленушілері Балтабай Ибраһим, Еркінжан Біләл, Әбіл Елдана; Лозов орта мектебінің тәрбиеленушілері Шалқар Аңсаған, Жайлау Жасминаға Алғыс хат табысталады.

  2. Хореографиялық жанр бойынша нәтиже төмендегідей:

ІІІ орын - №3 Успен орта мектебінің тәрбиеленушілері Ануарбекова Каусар, Айқын Қарақат, Аубакирова Амина, Айтуарова Айдана, Ибрай Инжу, Камилова Дария, Кемелбек Алмира, Султанбаева Камшат, Төлеу Айзере; Лозов орта мектебінің тәрбиеленушілері Кошовец Иван, Давенов Амир, Скаков Амир, Аубакиров Дамир, Аскеров Ануар; Новопокров негізгі мектебі жанындағы «Күншуақ» шағын орталығының тәрбиеленушілері Скрипник Савелий, Шпилько Артем, Топтун Марк, Коваленко Алиса, Виноградова Ульяна. Ольгин орта мектебінің тәрбиеленушілері Солонин Роман, Құсман Хаким.

ІІ орын - № 2 Успен орта мектебі жанындағы «Балбөбек» шағын орталығының тәрбиеленушілері Калыкова Аяжан, Хакимбоева Камила, Шаерман Снежана; Ольгин орта мектебінің тәрбиеленушілері Солонин Роман, Құсман Хаким, Абраева Жансая.

І орын - Лозов орта мектебінің тәрбиеленушілері Жакьянова Самира, Садвокасова Наргиза, Аспандияр Ясмин, Шалқар Аңсаған, Жайлау Жасмина.

   3. Аспаптық жанрда (балалар оркестрі) нәтиже төмендегідей:

І орын - № 2 Успен орта мектебінің тәрбиеленушілері Боброва Кира, Кулик Анна, Миллер Елизавета, Муминов Максим, Ечкало Кристина, Уралтаева Дана, Фисенко Нелли, Бараисов Темирлан, Лошкарев Руслан, Маликов Адильхан, Столяров Василий, Ечкало Кристина, Таушкин Михаил.

   4. «Көркемсөз» жанры бойынша нәтиже төмендегідей:

ІІІ орын – Балапан сәбилер бақшасының тәрбиеленушілері Белая Карина және Омарғазыұлы Шыңғыс; Лозов орта мектебінің тәрбиеленушілері Мусалимов Әділ және Жилин Ярослав; Ольгин орта мектебінің тәрбиеленушісі Ахмедов Ратмир.

ІІ орын – Вознесен негізгі мектебі шағын орталығының тәрбиеленушісі Спивак Алиса; Балапан сәбилер бақшасының тәрбиеленушісі Ковтун Дарья.

І орын – Вознесен негізгі мектебінің тәрбиеленушісі Притыкина Кира; Балапан сәбилер бақшасының тәрбиеленушісі Сашнева Александра.

   Балапан сәбилер бақшасының тәрбиеленушілері Делмухамбетов Рамиль мен Мұратбек Еркежанға Алғыс хат табысталады. Жеңімпаздар мен жүлдегерлерді құттықтаймыз!