Сайт бойынша іздеу

Барлық күндері106938

Қауырт желісі

100 logo kz

Бастауыш сынып мұғалімдерінің секциялық тамыз мәжілісі

2017 жылдың 24 тамызында №2 Успен ЖОББМ базасында бастауыш сынып мұғалімдерінің секциялық тамыз мәжілісі өткізілді.

Секция жұмысына ауданның 33 педагогы, білім бөлімінің әдіскері Г.З. Жандосова қатысты.

Секция тақырыбы: «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында білім қорытындыларына қойылатын жаңа талаптар».

№3 Успен ЖОББМ бастауыш сынып мұғалімі Ж.А. Шакирова, «Жанартылған білім мазмұны аясында түзілген 2-сынып «Математика» оқу-әдістемелік кешенімен жұмыс істеудің әдістемелік ерекшеліктері», Қозыкеткен ЖОББМ А.А. Жұмабаева «Бастауыш сынып оқушыларының математика сабағында функционалдық арттыру жолдары» тақырыбы бойынша сөз сөйледі, Константинов ЖОББМ мұғалімі В.В. Михалицина «Практическая значимость суммативного оценивания как фактор успешного обучения младшего школьника» тақырыбында шеберлік сағатын көрсетті.

Секциялық мәжілістің жұмыс қорытындылары бойынша бастауыш сынып педагогтарына әдістемелік ұсынымдар берілді және алғыс хаттар тапсырылды.