Сайт бойынша іздеу

100 logo kz

Материалдар

Мұғалімдердің ХI облыстық пәндік олимпиадасы

2015 жылғы 27 наурызда Инновациялық Еуразия университетінде мұғалімдердің ХI облыстық пәндік олимпиадасы өткізілді. Олимпиада ұйымдастырушылары Павлодар облысының білім беру басқармасы болып табылады. Олимпиадаға 243 ұстаз қатысты. Қазылар алқасы құрамында С.Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінің, Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтының, Инновациялық Еуразия университетінің ғалымдары мен оқытушылары, Инновациялық орталық әдіскерлері, облысымыздың жалпы орта білім беру мектептерінің озық ұстаздары жұмыс жасады.

2015 жылғы олимпиада ерекшелігі – Қазақ Хандығының 550 жылдығы, Қазақстан Халқы Ассамблеясының 20 жылдығы, Ұлы Жеңістің 70 жылдығы және Қазақстан Республикасы Конституциясының 20 жылдығымен ұштастырылған сұрақтардың болуы. Олимпиада қорытынды бойынша ІІІ дәрежелі дипломімен және бағалы сыйлықпен марапатталған Железин №2 ЖББОМ орыс тілі және әдебиет пәнінің мұғалімі Дерунова Екатерина Николаевна.

Білім бөлімі Екатерина Николаевны еңбегіне лайық жеңіспен құттықтайды! Ары қарай шығармашылық жетістіктерге жетуге тілейміз!